Youtube Twitter Facebook
Youtube Twitter Facebook

Nog:

Tot het begin van vtvnvv 2017!


Programma 2015



HEREN POULES










VELD 1 (kunstgras) VELD 1 (kunstgras)



Poule A Poule B


1 Midlife Marines Beastmode


2 SC Hampels De Hoeve 1


3 De Stieve Harken Fc Moreno


4 Rambo United!! De Baffers


5 Ronde Tafel 182 Wolvega









Tijd: Speelschema Poule A en Poule B
Uitslag Scheidsrechter
Poule A 15:30 Midlife Marines De Stieve Harken - Jeroen Dekker
Poule B 15:44 Beastmode Fc Moreno - Jeroen Dekker
Poule A 15:55 Rambo United!! SC Hampels - Jeroen Dekker
Poule B 16:06 De Baffers De Hoeve 1 - Jeroen Dekker
Poule A 16:17 Ronde Tafel 182 Wolvega Midlife Marines - Jeroen Dekker
Poule B 16.28 geen wedstrijd geen wedstrijd -
Poule A 16:39 De Stieve Harken Ronde Tafel 182 Wolvega - Dennis Schouwstra
Poule B 16:50 geen wedstrijd geen wedstrijd -
Poule A 17:01 SC Hampels Midlife Marines - Jeroen Dekker
Poule B 17:12 De Hoeve 1 Beastmode - Dennis Schouwstra
Poule A 17:23 De Stieve Harken Rambo United!! - Dennis Schouwstra
Poule B 17:34 Fc Moreno De Baffers - Dennis Schouwstra
Poule A 17:45 Ronde Tafel 182 Wolvega SC Hampels - Jeroen Dekker
Poule B 17:56 geen wedstrijd geen wedstrijd -
Poule A 18:07 Rambo United!! Midlife Marines - Jeroen Dekker
Poule B 18:18 De Baffers Beastmode - Jeroen Dekker
Poule A 18:29 SC Hampels De Stieve Harken - Jeroen Dekker
Poule B 18:40 De Hoeve 1 Fc Moreno - Dennis Schouwstra
Poule A 18:51 Ronde Tafel 182 Wolvega Rambo United!! - Dennis Schouwstra
Poule B 19:02 geen wedstrijd geen wedstrijd -














DAMES POULES










VELD 2 (kunstgras) VELD 2 (kunstgras)



Poule C Poule D


1 De Pompeblêdsjes Nijeholtpade 1


2 Panda's Girlpower


3 Kletskousen Groen-Witte Biervrouwen


4 Havelter Hooligans FC Knudde!


5 De Griffioen Reunion Poar neem'n








Tijd: Speelschema poule C en Poule D
Uitslag Scheidsrechter
Poule C 15:30 De Pompeblêdsjes Kletskousen - Jentje Achttien
Poule D 15:44 Nijeholtpade 1 Groen-Witte Biervrouwen - Jentje Achttien
Poule C 15:55 Havelter Hooligans Panda's - Jentje Achttien
Poule D 16:06 FC Knudde! Girlpower - Jentje Achttien
Poule C 16:17 De Griffioen Reunion De Pompeblêdsjes - Jentje Achttien
Poule D 16.28 Poar neem'n Nijeholtpade 1 - Pascal Friesijk
Poule C 16:39 Kletskousen De Griffioen Reunion - Pascal Friesijk
Poule D 16:50 Groen-Witte Biervrouwen Poar neem'n - Pascal Friesijk
Poule C 17:01 Panda's De Pompeblêdsjes - Jentje Achttien
Poule D 17:12 Girlpower Nijeholtpade 1 - Jentje Achttien
Poule C 17:23 Kletskousen Havelter Hooligans - Frank van der Veen
Poule D 17:34 Groen-Witte Biervrouwen FC Knudde! - Frank van der Veen
Poule C 17:45 De Griffioen Reunion Panda's - Frank van der Veen
Poule D 17:56 Poar neem'n Girlpower - Frank van der Veen
Poule C 18:07 Havelter Hooligans De Pompeblêdsjes - Frank van der Veen
Poule D 18:18 FC Knudde! Nijeholtpade 1 - Jentje Achttien
Poule C 18:29 Panda's Kletskousen - Jentje Achttien
Poule D 18:40 Girlpower FC Knudde! - Jentje Achttien
Poule C 18:51 De Griffioen Reunion Havelter Hooligans - Jentje Achttien
Poule D 19:02 Poar neem'n FC Knudde! - Jentje Achttien

























Finalerondes
















Halve finale dames
















Tijd: Halve finale dames
Uitslag Scheidsrechter
Veld 1 19:30 Nummer 1 Poule C Nummer 2 Poule D - Jeroen Dekker
Veld 2 19:30 Nummer 1 Poule D Nummer 2 Poule C - Dennis Schouwstra













Halve finale heren










Tijd: Halve finale heren
Uitslag Scheidsrechter
Veld 1 19:41 Nummer 1 Poule A Nummer 2 Poule B - Jeroen Dekker
Veld 2 19:41 Nummer 1 Poule B Nummer 2 Poule A - Dennis Schouwstra













Finale dames










Tijd: Finale dames
Uitslag Scheidsrechter
Veld 1 19:52 Winnaar veld 1 Winnaar Veld 2 - Jeroen Dekker













Finale heren










Tijd: Finale heren
Uitslag Scheidsrechter
Veld 1 20:03 Winnaar veld 1 Winnaar Veld 2 - Jeroen Dekker

Website realisatie HelderHoogeveen.com